Rok szkolny 2016/2017

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - SZKOŁA PODSTAWOWA

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Adresat

Dzień tygodnia

Godzina

Nadezda Andreychuk

Szachy

I-VI

środa

14.20-15.00

Aneta Bartłomiejczyk-Siuto

Schola

I-VI

wtorek

7.30-8.15

Aneta Bartłomiejczyk-Siuto

Zajęcia wyrównawcze

IA

czwartek

12.20-13.05

Agnieszka Błażejewska

„Młody Przyrodnik”

V

poniedziałek

13.30-14.05

Agnieszka Błażejewska

„Młody Przyrodnik”

VI

czwartek

13.30-14.05

Agnieszka Bugajska

Zajęcia wyrównawcze

II a

poniedziałek

13.20-14.05

Agnieszka Bugajska

„Młody Matematyk”

II a

czwartek

12.20-13.05

Dominika Góreczna

Zajęcia wyrównawcze

II c

czwartek

12.20-13.05

Adelajda Jakubek

Koło lub zajęcia wyrównawcze

II-VI

piątek

14.15-15.15

Emilia Kopańska

Koło informatyczne „Przygoda z komputerem”

IV-VI

piątek

14.15-15.15

Blanka Krakowiak

Zajęcia wyrównawcze

IV-VI

czwartek

16.00-16.45

Katarzyna Kubisztal

„Koło Małych Odkrywców”

II b

wtorek

13.20-14.05

Katarzyna Kubisztal

Zajęcia wyrównawcze

II b

czwartek

12.20-13.05

Anna Łakomska

Zajęcia wyrównawcze

IV

poniedziałek

13.20-14.05

Anna Łakomska

Zajęcia wyrównawcze

V-VI

środa

7.30-8.15

Danuta Michałek

Karta rowerowa

IV

czwartek (II semestr)

15.10-15.45

Wioleta Pieszyńska

Zajęcia wyrównawcze

V

wtorek

15.00-15.50

Aleksandra Podolska

„Easy English”

VI

wtorek

14.20-15.05

Aleksandra Podolska

„Z historią na Ty”

V-VI

środa

7.30-8.00

Anna Rosacka-Sekieta

Zajęcia wyrównawcze

V-VI

wtorek

7.30-8.10

Justyna Świątek-Prawda

SKS

IV-VI

czwartek

13.20-14.20

Ewa Rosiak

Zajęcia wyrównawcze

IV

środa

7.30-8.10

Agnieszka Sobolewska

Koło teatralne „Fatimki”

I-VI

czwartek

13.20-14.05

Agnieszka Sobolewska

Koło plastyczne

I-VI

piątek

13.20-14.05

Agnieszka Sobolewska

Zajęcia gitarowe

I-VI

indywidualne

Wanda Wesołowska

„Klub Młodego Przyrodnika”

IV a, IV b

piątek

13.05-14.00

Anna Wójcik

„Odkrywamy matematykę”

III b

poniedziałek

14.20-15.05

Anna Wójcik

Zajęcia wyrównawcze

III b

środa

13.20-14.05

Marta Wójtowicz-Goździk

Taniec, zajęcia gimnastyczne

IV-VI

czwartek

7.30-8.15