Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK 
im. Błogosławionych Dzieci z Fatimy

 

Dyrektor

mgr Ewa Woźniak

Nauczyciele uczący w klasach I - III:

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Aneta Bartłomiejczyk-Siuto (wychowawca klasy I a)

mgr Agnieszka Bugajska (wychowawca klasy II a)

mgr Dominika Góreczna (wychowawca klasy II c)

mgr Małgorzata Kot (urlop)

mgr Katarzyna Kubisztal (wychowawca klasy II b)

mgr Weronika Łubisz (urlop)

mgr Joanna Wiśniewska (wychowawca klasy III a)

mgr Anna Wójcik (wychowawca klasy III b)

Język angielski:

mgr Aleksandra Podolska

mgr Adelajda Jakubek

Edukacja muzyczna:

mgr Aneta Bartłomiejczyk-Siuto (wychowawca klasy I a)

Edukacja plastyczna:

mgr Agnieszka Bugajska (wychowawca klasy II a)

mgr Katarzyna Kubisztal (wychowawca klasy II b)

Religia:

s. mgr Nadezda Andreychuk

o. Łukasz Sokołowski (kl. III a, III b)

Wychowanie fizyczne:

mgr Aneta Bartłomiejczyk-Siuto (wychowawca klasy I a)

mgr Agnieszka Bugajska (wychowawca klasy II a)

mgr Katarzyna Kubisztal (wychowawca klasy II b)

mgr Ewa  Woźniak

Zajęcia komputerowe:

mgr Maria Cieślak

mgr Arkadiusz Cygański

mgr Emilia Kopańska

Biblioteka:

mgr Agnieszka Sobolewska

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik

Świetlica:

mgr Aneta Bartłomiejczyk-Siuto

mgr Agnieszka Dąbek

mgr Emilia Kopańska

mgr Wioleta Pieszyńska

mgr Agnieszka Sobolewska

mgr Anna Walacz

mgr Ewa Woźniak

mgr Ewa Żaczek

 

Nauczyciele uczący w klasach IV - VI:

Historia i społeczeństwo:

mgr Aleksandra Podolska (wychowawca klasy VI)

Język polski:

mgr Anna Rosacka-Sekieta

mgr Ewa Rosiak

Język angielski:

mgr Adelajda Jakubek

mgr Aleksandra Podolska (wychowawca klasy VI)

Język francuski:

mgr Elżbieta Łabecka

Język niemiecki:

mgr Wioleta Pieszyńska

mgr Anna Wójcik (wychowawca klasy IV b)

Język hiszpański:

mgr Blanka Krakowiak

Matematyka:

mgr Anna Łakomska (wychowawca klasy IV a)

Muzyka:

s. mgr Nadezda Andreychuk

Plastyka:

mgr Agnieszka Sobolewska (wychowawca klasy V)

Przyroda:

mgr Agnieszka Błażejewska

mgr Wanda Wesołowska

Religia:

s. mgr Nadezda Andreychuk

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Błażejewska

Wychowanie fizyczne:

mgr Justyna Świątek-Prawda

mgr Marta Wójtowicz-Goździk

Zajęcia komputerowe:

mgr Maria Cieślak

mgr Arkadiusz Cygański

mgr Emilia Kopańska

Zajęcia techniczne:

mgr Danuta Michałek

Biblioteka:

mgr Agnieszka Sobolewska (wychowawca klasy V)

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik

 

Katolickie Gimnazjum SPSK 
im. Świętej Faustyny Kowalskiej

Dyrektor

mgr Marek Woźniak

Wicedyrektor

mgr Agnieszka Domagała

Nauczyciele:

Biologia:

mgr Agnieszka Błażejewska (wychowawca klasy III B)

mgr Wanda Wesołowska (wychowawca klasy III C)

Chemia:

mgr Magdalena Sobańska

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Jarosław Borkowski

Filozofia:

mgr Danuta Michałek

Fizyka:

mgr Anna Walacz (wychowawca klasy I A )

Geografia:

mgr Agnieszka Forzpańczyk

Historia:

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy III D)

mgr Wojciech Klimkiewicz

mgr Genowefa Pieszyńska

mgr Marek Woźniak

Informatyka:

mgr Emilia Kopańska

mgr inż. Andrzej Wiśniewski

Język angielski:

mgr Iwona Krajewska

mgr Aneta Szczapa

mgr Marta Widawska

Język francuski:

mgr Elżbieta Łabecka

Język hiszpański:

mgr Blanka Krakowiak

Język łaciński z elementami kultury antycznej:

mgr Agnieszka Krupska

Język niemiecki:

mgr Wioleta Pieszyńska

mgr Anna Wójcik

Język polski:

mgr Agnieszka Domagała

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy III D)

mgr Aleksandra Prośniewska

mgr Ewa Rosiak

mgr Agnieszka Sadowska (wychowawca klasy II A)

mgr Małgorzata Zakolska

Matematyka:

mgr Maria Cieślak (wychowawca klasy I C)

mgr Anna Łakomska

mgr Katarzyna Marszałek (wychowawca klasy I B)

mgr Weronika Rydz (wychowawca klasy II B)

Muzyka:

s. mgr Nadezda Andreychuk

Plastyka:

mgr Agnieszka Sobolewska

Religia:

mgr Marzenna Lewandowska

o. Łukasz Sokołowski OFM

Technika:

mgr Danuta Michałek

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Wojciech Klimkiewicz

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Błażejewska (wychowawca klasy III B)

Wychowanie fizyczne:

mgr Małgorzata Janowska (wychowawca klasy III A)

mgr Justyna Świątek-Prawda

mgr Marta Wójtowicz-Goździk

Zajęcia artystyczne:

Chór:

s. mgr Nadezda Andreychuk

Warsztaty plastyczne:

mgr Agnieszka Sobolewska

Zajęcia teatralne:

mgr Małgorzata Zakolska

Zajęcia literackie:

mgr Tomasz Bieszczad

Biblioteka:

mgr Agnieszka Sobolewska

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik

 

Katolickie Liceum Ogólnokształcącego SPSK 
im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty

Dyrektor

mgr Marek Woźniak

Wicedyrektor:

mgr Agnieszka Domagała

Biologia:

mgr Agnieszka Błażejewska

mgr Wanda Wesołowska

Chemia:

mgr Magdalena Sobańska (wychowawca klasy I LO)

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Jarosław Borkowski

Fizyka:

mgr Anna Walacz

Geografia:

mgr Agnieszka Forzpańczyk

Historia:

mgr Genowefa Pieszyńska (wychowawca klasy II LO)

Historia i społeczeństwo:

mgr Genowefa Pieszyńska (wychowawca klasy II LO)

Informatyka:

mgr inż. Andrzej Wiśniewski

Język angielski:

mgr Mariola Golicka

Język hiszpański:

mgr Blanka Krakowiak

Język niemiecki:

mgr Wioleta Pieszyńska

Język polski:

mgr

mgr Małgorzata Zakolska (wychowawca klasy III LO)

Matematyka:

mgr Maria Cieślak

mgr Weronika Rydz

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Jarosław Borkowski

Przyroda i Biologia:

mgr Agnieszka Błażejewska

mgr Wanda Wesołowska

Religia:

o. Łukasz Sokołowski OFM

Wiedza o kulturze:

mgr Małgorzata Zakolska (wychowawca klasy III LO)

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Wojciech Klimkiewicz

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Błażejewska

Wychowanie fizyczne:

mgr Małgorzata Janowska

mgr Marta Wójtowicz-Goździk

Biblioteka:

mgr Agnieszka Sobolewska

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik


Niepubliczna Szkoła Muzyczna SPSK I stopnia

Dyrektor

mgr Marek Woźniak

Wicedyrektor

mgr Izabela Wiechno

Nauczyciele:

Altówka:

mgr Dorota Stera

Audycje muzyczne:

mgr Dorota Stera

mgr Gabriela Wiklak

Chór:

mgr Dorota Stera

Flet:

mgr Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

mgr Przemysław Wiśniewski

Fortepian:

mgr Ewa Błaszczyk

Fortepian i akompaniament:

mgr Grzegorz Deruba

mgr Rafał Frydrych

mgr Weronika Łubisz (zwolnienie)

mgr Izabela Wiechno

Gitara:

mgr Sebastian Adamiak

mgr Marek Ulański

Klarnet:

mgr Mariusz Grzelak

Kształcenie słuchu:

mgr Anna Sadowiak

mgr Dorota Stera

mgr Gabriela Wiklak

Rytmika:

mgr Anna Sadowiak

Saksofon:

mgr Mariusz Grzelak

Skrzypce:

mgr Barbara Solnica

mgr Paweł Więckowski

Wiolonczela:

mgr Elżbieta Werbelska

mgr Zbigniew Werbelski

Zespół:

mgr Dorota Stera

mgr Gabriela Wiklak

mgr Anna Sadowiak

 

Inni pracownicy szkoły:

Pracownicy sekretariatu:

Grażyna Bieszczad

Beata Leśnikowska

Pracownicy obsługi szkolnej:

Halina Chwał

Mieczysław Chwał

Henryk Falender

Ewa Kozieł

Gabriela Pawelus

Renata Pielesiek

Hanna Plicha

Pielęgniarka szkolna:

Zdzisława Snochowska