Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych oraz religijnych

2014/2015

  • Oskar Tine - Wojewódzki Konkurs z Biologii – finalista
  • Piotr Cybulski – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego” – finalista
  • Michał Wroński – Archidiecezjalny Konkurs Biblijny „Słuchać Pana” – wyróżnienie
  • Marianna Kraska – Konkurs Literacki SPSK - „Jesteśmy Piękni, Pięknem Twoim Panie” – laureat
  • Maria Pietrala - Konkurs Literacki SPSK „Jesteśmy Piękni, Pięknem Twoim Panie” – laureat
  • Adam Krogulecki – Konkurs Historyczny „Rzeczypospolita Obojga Narodów” – finalista
  • Justyna Kędziora, Oliwia Wasiak – Finał Wojewódzki Siatkówki Plażowej Dziewcząt „Gimnazjada” – złoty medal

2013/2014

  • Maria Szychowska - Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego – finalista
  • Michał Dybowski - Wojewódzki Konkurs z Historii – finalista
  • Joachim Skiba – VIII Konkurs Filozofii Klasycznej – laureat
  • Joanna Duda - Archidiecezjalny Konkurs Biblijny „Słuchać Pana – Księga Rodzaju” – laureat
  • Marta Pietrala – XII Konkurs Przyrodniczy – laureat

2012/2013

  • Adam Jóźwiak - Ogólnopolska Olimpiada "Solidarności"- DWIE DEKADY HISTORII - laureat
  • Dominik Koniarczyk - Wojewódzki Konkurs z Historii - laureat
  • Piotr Cybulski - Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie - finalista
  • Klaudia Kulig - Wojewódzki Konkurs z Biologii - finalista
  • Iga Heidrich - Wojewódzki Konkurs z Biologii - finalista
  • Maria Szychowska - VII Konkurs Filozofii Klasycznej - laureat
  • Dominik Koniarczyk -Wojewódzki Konkurs Geograficzno - Turystyczny - laureat
  • Adam Krajewski - XI Konkurs Przyrodniczy - laureat

2011/2012

  • Dominika Koniarczyk – Wojewódzki Konkurs z Historii – laureat
  • Justyna Jóźwiak – Wojewódzki Konkurs z Biologii – laureat
  • Mateusz Ptasiński – Wojewódzki Konkurs z Fizyki – laureat
  • Arkadiusz Pietrowiak – Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego – laureat
  • Mateusz Skiba – Wojwódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Patryk Maciejewski – Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Turystyczny – finalista
  • Jan Jacek – Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista

2010/2011

  • Marta Mordziak - Wojewódzki Konkurs z Biologii – laureat
  • Joanna Gadzinowska - Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego – finalista
  • Joanna Gadzinowska - Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego – finalista
  • Joanna Gadzinowska - Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego – finalista
  • Arkadiusz Pietrowiak - Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego – finalista
  • Aleksandra Pielużek – Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Maja Rzeczkowska – Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Agata Wygnańska – Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Aleksandra Krysiak – Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – laureat
  • Marcelina Pokorska– Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – laureat
  • Joanna Gadzinowska – Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – laureat
  • Aleksandra Gadzinowska – Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Marta Kozak - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Aleksandra Pielużek - - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Michalina Pokorska - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Maja Rzeczkowska - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Maria Saar - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Elżbieta Włodarczyk – Majzner - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Agata Wygnańska - Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – finalista
  • Grzegorz Żyszkiewicz - Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów” – laureat

2009/2010

  • Karolina Klepacz - Wojewódzki Konkurs z Chemii – finalista
  • Piotr Kaczmarek - Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego – finalista
  • Arkadiusz Pietrowiak - Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego – finalista
  • Magdalena Ludwicka - Wojewódzki Konkurs z Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – laureat
  • Milena Wągrowska - Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Paulina Małańczuk - Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat
  • Paulina Łabieniec – Ogólnopolski Konkurs Papieski „Papież-Słowianin” – laureat
  • Weronika Sobolewska – Konkurs Historyczny „Losy Bliskich i Losy Dalekich” – finalista
  • Franciszek Fidos – Mała Olimpiada Języka angielskiego – finalista

2008/2009

  • Mikołaj Szuszkiewicz – Wojewódzki Konkurs z Informatyki – finalista
  • Dominika Krzywicka – Wojewódzki Konkurs z Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – finalista

2007/2008

  • Aleksandra Oleśna - Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego – finalista
  • Joanna Gadzinowska – Mała Olimpiada Języka Niemieckiego – laureat
  • Aleksandra Gadzinowska - Mała Olimpiada Języka Niemieckiego – laureat

2006/2007

  • Łukasz Jaszczuk - Wojewódzki Konkurs z Matematyki – finalista
  • Sławomir Sapanowski - Wojewódzki Konkurs z Filozofii – laureat

2005/2006

  • Jan Człapiński - Wojewódzki Konkurs z Matematyki – finalista