ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W GIMNAZJUM

2016/17


Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Adresat

Dzień tygodnia

Godzina

Nadezda Andreychuk

Chór

I-III

czwartek

15.40-16.10

Tomasz Bieszczad

Koło teatralne

I-III

wtorek

14.10-16.00

Agnieszka Błażejewska

Koło biologiczne

III A,III B

piątek

13.20-14.05

Maria Cieślak

Przygotowanie do konkursu matematycznego

I-III

codziennie

13.05-13.20

Agnieszka Domagała

Przygotowanie do konkursu z języka polskiego.

I-III

codziennie

12.00-12.20

Agnieszka Forzpańczyk

Koło geograficzne

I-III

środa

14.15-15.00

Agnieszka Forzpańczyk

Przygotowanie do konkursu z geografii.

II-III

środa

15.05-15.55

Małgorzata Janowska

SKS koszykówka

I-III

piątek

15.00-16.00

Anna Kaniowska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

III

wtorek

7.30-8.15

Wojciech Klimkiewicz

Koło WOS

II-III

wtorek

14.15-15.00

Emilia Kopańska

Koło informatyczne

I-III

środa

15.10-15.55

Iwona Krajewska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

I-III

poniedziałek

7.30-8.15

Blanka Krakowiak

Zajęcia wyrównawcze z hiszpańskiego

I-III

czwartek

16.00-16.45

Agnieszka Krupska

Zajęcia wyrównawcze z łaciny

III

wtorek

7.30-8.15

Marzenna Lewandowska

Przygotowanie do Konkursu Papieskiego

I-III

wtorek

15.05-15.50

Elżbieta Łabecka

Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego

I-III

czwartek

15.05-16.00

Anna Łakomska

Koło matematyczne

Zajęcia wyrównawcze

III A

piątek

7.30-8.15

Katarzyna Marszałek

Konsultacje z matematyki

II

środa

14.15-15.00

Katarzyna Marszałek

Konsultacje z matematyki

I

czwartek

14.15-15.05

Danuta Michałek

Koło filozoficzne

I-III (I semestr)

czwartek

15.10-15.45

Genowefa Pieszyńska

Przygotowanie do konkursu z historii

III C

piątek

7.30-8.15

Wioleta Pieszyńska

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

I

wtorek

15.10-15.55

Weronika Rydz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

II B,III C

czwartek

16.00-16.45

Agnieszka Sobolewska

Przygotowanie do konkursu wiedzy o sztuce-plastyka

I-III

Agnieszka Sadowska

Koło dziennikarskie

I-III

Poniedziałek, środa

12.200-12.20

Magdalena Sobańska

Konsultacje z chemii

II-III

piątek

7.30-8.15

Magdalena Sobańska

Przygotowanie do konkursu z chemii

III

wtorek

15.00-16.30

Magdalena Sobańska

Przygotowanie do konkursu z chemii

II

środa

15.00-16.30

Aneta Szczapa

Przygotowanie do konkursu z języka angielskiego

II-III

piątek

14.15-15.00

Justyna Świątek - Prawda

SKS-koszykówka chłopcy

I-III

środa

16.30-18.00

Anna Walacz

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

I-III

poniedziałek ,piątek

7.30-8.00

Anna Walacz

Przygotowanie do konkursu z fizyki

III

środa

7.30-8.15

Marta Widawska

Koło języka angielskiego

I-III

piątek

14.05-15.00

Wanda Wesołowska

Przygotowanie do konkursu z biologii

I-III

piątek

7.30-8.15

Anna Wójcik

Konsultacje z języka niemieckiego

I-III

czwartek

16.00-16.30